Sepetim

Kapat

Marka Tarihçesi

2007 yılında ilk mağazasını açan Arzu Kaprol, Türkiye'de Beymen Grubu ile yaptığı lisans anlaşmasıyla 2008 - 2012 yılları arasında perakende sektöründeki varlığını güçlendirdi. Bugün ise Türkiye’de 9 mağazasıyla faaliyet göstermeye devam ediyor.


2011 yılından beri Paris Moda Haftası resmi takvimine davet edilen Arzu Kaprol, dört sezon üst üste uluslararası platformda koleksiyonunu sergiledi. 2013 yılında Paris’te ofis ve showroom açılışı yapılan markanın son iki sezondur koleksiyonları Arzu Kaprol Paris Showroom’da sunuluyor.

Arzu Kaprol hazır giyim ve Atelier koleksiyonlarıyla uluslararası düzeyde tanınmaya devam eden marka, Londra’da Harrods, Paris’te Montaigne Market, New York’ta Bergdorf Goodman başta olmak üzere yurtdışında 13 ülkede bulunan geniş satış ağıyla dünyadaki moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Arzu Kaprol, The Museum of Modern Art - New York Modern Sanatlar Müzesi'nde gerçekleşen amfAR Organizasyonu'nun 25. yıldönümü için resmi kırmızı kurdeleyi temsilen yedi kırmızı couture kıyafet tasarladı.

Atelier Koleksiyonu ise Meg Ryan, Milla Jovovich, Kelly Rowland ve Gisele Bündchen gibi dünyaca ünlü isimlerin tercihi oldu. 2011 amfAR Galası ve Cannes Film Festivali Kapanış Töreni’nde Angela Lindwall’un ve yine 2013 Cannes Film Festivali’nde Chanel Iman’ın kıyafetleri Arzu Kaprol imzası taşıdı.

Aramıza Hoş Geldin

Arzu Kaprol'den haberdar olmak için

Arzu Kaprol